روش صحیح شارژ باتری گوشی موبایل + راهکار 🤩

شارژ باتری موبایل - مرکز پخش باتری موبایل سیاره

حتی نحوه شارژ باتری گوشی هم به یکسری از نکات بستگی دارد تا باتری گوشی موبایل ما دیرتر خراب شود و ما بتوانیم از باتری گوشی خود خیلی بهتر استفاده کنیم.

نحوه صحیح شارژ باتری گوشی موبایل

جهت اینکه باتری گوشی خود را سالم و طولانی مدت حفظ کنید نیاز است به یکسری از نکات توجه نمایید. در ادامه قصد داریم بهترین روش های شارژ باتری گوشی را مورد بررسی قرار دهیم تا از خرابی باتری گوشی خود جلوگیری کنیم و بتوانیم باتری موبایل خود را نجات دهیم.

افزایش عمر باتری موبایل

برای افزایش عمر باتری موبایل ما مواردی را در مقاله افزایش عمر باتری موبایل مورد بررسی قرار دادیم تا شما با رعایت این موارد بتوانید از باتری گوشی موبایل محافظت کنید و باتری موبایل خود را سالم تر نگه دارید، اینکار باعث میشود احتیاج به تغییر باتری موبایل یا تعویض گوشی نداشته باشید و از موبایل خود بیشترین بهره وری را داشته باشید.

روش صحیح شارژ باتری موبایل

باتری به یک سری از اهمیت ها برخوردار است و نیاز به مصرف درست دارد ما اینجا هستیم که به شما بگوییم چطور باتری خود را درست شارژ و از آن حفاظت کنید:

  1. بهترین زمان برای شارژ کردن گوشی بین 40 تا 80 درصد است.
  2. سعی کنید شارژ باتری را بین 40 تا 80 درصد نگه دارید.
  3. سعی کنید شارژ گوشی از 20 درصد پایین نیاید.
  4. گوشی خود را به مدت طولانی مثلا شب تا صبح به شارژ نزنید.
  5. گوشی خود را خشک و خنک نگه دارید مثلا گوشی را پشت شیشه خودرو به مدت طولانی رها نکنید.
  6. در حین شارژ گوشی خود را خاموش کنید اگر امکان خاموش کردن گوشی را ندارید با آن در حین شارژ کار نکنید چون این امر دچار داغ کردن باتری شما میشود.
  7. از شارژر های فیک و تقلبی استفاده نکنید و گوشی خود را فقط با شارژر اصلی به شارژ بزنید چون این امر باعث خراب شدن باتری شما میشود.
  8. گوشی خود را با لپ تاپ یا کامپیوتر شارژ نکنید.
  9. از پاور بانک های تقلبی استفاده نکنید و گوشی خود را به مدت طولانی با پاور بانک شارژ نکنید و بیشتر سعی کنید که از برق شهری استفاده کنید.
  10. از حالت پرواز استفاده کنید، نه فقط در هواپیما!
شارژ باتری گوشی
آموزش نحوه استفاده از شارژر موبایل

زمانی که تلفن شما در حالت پرواز است هیچ نوع سیگنالی را دریافت و ارسال نمیکند و همه تماس ها، ایمیل ها، پیغام ها و اتصالات را متوقف می کند این برای کسانی که میخواهند همیشه در دسترس باشند دیوانه کننده است درست مانند اکثر ما اما بزرگترین خدمتی است که می توانید به باتری گوشی تان بکنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.